Tubbs Journey M 12/13

179.00 159.90

Dostupnosť:
Skladom
Model:
1710003,1,1

Nehodnotené
Napísať recenziu

Dostupné možnosti

Tubbs Journey M 12/13

Ako napovedá ich meno, snežnice  Journey sú tým najlepším pre dlhé zimné exkurzie. Sú vybavené tak, aby si bolo s nimi možné podmaniť širokú škálu terénov. Sú to pohodlné a ľahko ovládateľné snežnice obsahujúce veľa užitočných prvkov ako je viazanie 180Tour™ ovládateľné cez jednu pracku a podpera pod pätu - ActiveLift 16°. Veľmi veľa prvkov za bezkonkurenčnú cenu.

Technológie

Fit-Step Frame
Inovatívny, biomechanický hliníkový rám Fit-Step™, navrhnutý s ľahko vyhnutou okrúhlou zadnou časťou, znižuje otrasy prenášajúce sa pri chôdzi na  bedrové, kolenné a členkové kĺby.
SoftTec Decking
Mäkká textúra SoftTec™, ktorá slúži ako výplň hliníkového rámu, je odolná, trvácna a  poskytuje výborné nadnášanie a vztlak v hlbokom snehu.
 
Rotating Toe Cord - Rotation Limiter
 
Dizajn- Rotating Toe Cord umožňuje pätovej časti snežnice uvoľnene padnúť čo má za následok uvolnenie a otrasenie snehu. Tento jednoduchý mechanizmus následne priaznivo vplýva na znižovanie námahy  a významne uľahčuje výstup. Otočný bod, ktorý sa nachádza pod nohou umožňuje trakčným zubom mačiek lepšie zaborenie do snehu.

180 Tour Binding
Úplne nové viazanie -180Tour zlučuje zdokonalené jemne nastavitelné popruhy pre ľahké a rýchle nastavenie v súčinnosti s bočnými lalokmi viazania - Control Wings™ pre presné napasovanie širokej škály pánskych a dámskych veľkostí.
Talon Crampon
Kompaktné karbonovo oceľové mačky - Talon™ poskytujú neustály kontakt na väčšine terénov a ich funkčnosť je ešte optimálnejšia v kombinácii s rámom - Fit-Step™. Karbonovo oceľová mačka snežnice uložená centrálne pod pätou topánky, je veľmi dobrá a účinná pri zostupoch a traverzoch.

 

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Zlé            Dobré


Pokračovať