Tubbs Flex Trk W 12/13

139.95 99.90

Dostupnosť:
Skladom
Model:
1710011.1.1

Nehodnotené
Napísať recenziu

Dostupné možnosti

Tubbs Flex Trk W 12/13

FLEX TRK je vhodná na prechádzky a menšie a ľahšie túry. Táto snežnica s kompaktným dizajnom, má všetko dôležité čo majú snežnice v sérii FLEX™, ako je ohybná päta - FLEX Tail™, torzne poddajné telo snežnice-Torsion Deck a bočné trakčné koľajnice - 3D-Curved Traction Rails a  to všetko  za veľmi dobrú cenu. 

Technológie

FLEX Tail
Ergonomicky a biomechanicky navrhnutá pätka snežnice, ktorá absorbuje nárazy pätovej časti pričom znižuje a šetrí kĺby a tým umožńuje pohodlnejšie a dlhšie výlety.
Torsion Deck
Dizajn - Torsion Deck™ umožňue sa lepšie prispôsobiť a adaptovať na rozličné snehové podmienky. Plochy snežníc dovoľuju torzný ohyb pre lepšiu trakciu a pohodlie na nesúrodom teréne.

 

Rotating Toe Cord - Rotation Limiter
 
Dizajn- Rotating Toe Cord umožňuje pätovej časti snežnice uvoľnene padnúť čo má za následok uvolnenie a otrasenie snehu. Tento jednoduchý mechanizmus následne priaznivo vplýva na znižovanie námahy  a významne uľahčuje výstup. Otočný bod, ktorý sa nachádza pod nohou umožňuje trakčným zubom mačiek lepšie zaborenie do snehu.
 
QuickFLEX Binding
Tvarované, asymetrické viazanie - QuickFLEX™ obsahuje bočné chlopne - Control Wings™, ktoré zabezpečujú vycentrované postavenie nohy nad snežnicou. Dvojitý doťahovací popruh poskytuje tesné napasovanie a pohodlné sedenie na topánke. Umelá pracka umožňuje ľahké obutie a vyzutie. Popruh na päte tesne obopína topánku v zadnej časti pričom zaisťuje jej pozíciu.
Traction Rails
Karbonovo oceľová mačka, ergonomicky umiestnená pod prednú časť nohy, zvyšuje trakciu a citlivosť, zatiaľ čo bočné trakčné koľajnice - 3D curved Traction Rails sa  vynikajúco zahryzujú do tvrdého snehu a ľadu. Progresívne tvarované brzdy na snežniciach ako aj mäkká flexibilná nárazová zóna zvyšujú trakciu pri zaťažení.

 

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Zlé            Dobré


Pokračovať