Tubbs Qst M 12/13

169.00 129.90

Dostupnosť:
Skladom
Model:
1710012,1,1

Nehodnotené
Napísať recenziu

Dostupné možnosti

Tubbs Qst M 12/13

Vyrobená, aby si podmanila širokú škálu terénu. Tento model v sebe snúbi pohodlie, ľahkú ovládateľnosť viazania 180™Pro a univerzálnu podporu päty-ActiveLift™ 16°. Ak k tomu pridáme zadnú ohybnú časť snežnice -  FLEX Tail™ a torzne poddajné telo snežnice - Torsion Deck dizajn,  výsledkom je univerzálna a všestranná all-mountainová snežnica, ktorá šetrí kĺby.

Technológie

FLEX Tail
Ergonomicky a biomechanicky navrhnutá pätka snežnice, ktorá absorbuje nárazy pätovej časti pričom znižuje a šetrí kĺby a tým umožńuje pohodlnejšie a dlhšie výlety.
Torsion Deck
Dizajn - Torsion Deck™ umožňue sa lepšie prispôsobiť a adaptovať na rozličné snehové podmienky. Plochy snežníc dovoľuju torzný ohyb pre lepšiu trakciu a pohodlie na nesúrodom teréne.

 

Rotating Toe Cord - Rotation Limiter
 
Dizajn- Rotating Toe Cord umožňuje pätovej časti snežnice uvoľnene padnúť čo má za následok uvolnenie a otrasenie snehu. Tento jednoduchý mechanizmus následne priaznivo vplýva na znižovanie námahy  a významne uľahčuje výstup. Otočný bod, ktorý sa nachádza pod nohou umožňuje trakčným zubom mačiek lepšie zaborenie do snehu.
 
180 Pro Binding
 
Najrobustnejšie viazanie série - viazanie 180™PRO obsahuje  predĺžené, bočné, vystužené chlopne - Control Wings™ pre dobrý komfort a dodatočné teplo.
Traction Rails
Karbonovo oceľová mačka, ergonomicky umiestnená pod prednú časť nohy, zvyšuje trakciu a citlivosť, zatiaľ čo bočné trakčné koľajnice - 3D curved Traction Rails sa  vynikajúco zahryzujú do tvrdého snehu a ľadu. Progresívne tvarované brzdy na snežniciach ako aj mäkká flexibilná nárazová zóna zvyšujú trakciu pri zaťažení.

 

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Zlé            Dobré


Pokračovať